تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۹ مهر ۹۷.::. ساعت : ۴:۵۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

تاکید بر اجرای تمامی مصوبات سفر ریس جمهور و وزیر کشور به منطقه سیستان.

photo5909215039372504966

جلسه بررسی اجرای مصوبات سفر رییس جمهور محترم به منطقه سیستان ظهر امروز باحضور هاشمی نماینده نهاد ریاست جمهوری،رخشانی نسب فرماندار زهک و تعدادی از مدیران در محل فرمانداری برگزار شد.

photo5909215039372504968 photo5909215039372504971 photo5909215039372504972
دراین جلسه هاشمی نماینده نهاد ریاست جمهوری گفت: تمامی مصوباتی که در سفر رییس جمهور محترم و در امتداد آن سفر وزیر کشور به منطقه سیستان به تصویب رسیده است باید اجرا و تکمیل شود چراکه عدم تحقق آن بی اعتمادی مردم و افکار عمومی را بدنبال خواهد داشت. وی همچنین اظهار داشت: به دنبال حساسیت و تاکید رییس محترم جمهور بر تحقق تک تک مطالبات مردم منطقه سیستان ،تمامی مصوبات و قولهایی که به مردم داده شده باحضور در شهرستانها بررسی و پس از جمعبندی و شناسایی موانع در مرکز استان به سمع و نظر رییس جمهور محترم خواهد رسید.
دراین جلسه جمشید رخشانی نسب فرماندار زهک نیز از اهتمام مسولان محلی بر تحقق و اجرای این مصوبات خبر داد و افزود: با اینکه اجرای برخی از مصوبات نیاز به عزم ملی دارد اما فرمانداری با پیگیری و تعامل با مقامات استانی تمام تلاش خود را بر تحقق این امر بکار گرفته است.وی با ابراز خوشحالی از تاکید نهاد ریاست جمهوری بر اجرای طرحها و پروژه های سفر رییس جمهور محترم و سفر وزیر کشور، ابراز امیدواری کرد با اجرای این مصوبات تحول شگرفی در منطقه سیستان و شهرستان زهک اتفاق خواهد. گفتنی است تکمیل و راه اندازی بازارچه های مرزی، تسریع در اجرای طرح آبرسانی به ۴۶ هزار هکتار اراضی دشت سیستان، بزرگراه زابل-زهک، تکمیل پروژه میلک به چابهار وچندین طرح عمرانی،بهداشتی،صنعتی و کشاورزی از مهمترین طرحهایی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
در ادامه فرماندار زهک بهمراه مهندس هاشمی نماینده ویژه نهاد ریاست جمهوری و مهندس نارویی معاون برنامه ریزی و امورعمرانی از پروژههای شهرستان بازدید نمودند و از نزدیک مشکلات را مورد بررسی قرار دادند.
از مهمترین مصوبات سفر سال گذشته ریاست محترم جمهوری به منطقه سیستان بازگشایی بازارچه های مرزی بود که آقای هاشمی از روند پیشرفت فیزیکی بازارچه شاهگل شهرستان زهک بازدید نمود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.